AUTO FILTRE

FILTER

Ponúkame výhodný nákup filtrov pre Váš automobil. Všetky filtre sú zatriedené podľa výrobcov automobilov, teda podľa typu vozidla, preto doporučujeme upresniť hľadanie pre správny výber požadovaného filtra v module pre vyhľadávanie podľa typu automobilu.

V našej ponuka nájdete filtre do auta od výrobcov Mann, Bosch a Filtron. K správnemu výberu olejového filtra, vzduchového filtra, palivového filtra alebo kabínového filtra je potrebné poznať základné informácie o motorovom vozidle, ktoré nájdete v technickom preukaze. Jedným zo spôsobov je zadanie informácií o motorovom vozidle do dolu umiestneného modulu na vyhľadávanie filtrov. Po správnom zadaní údajov o vozidle sa vyhľadajú vhodné filtre z našej ponuky na Vaše auto. V prípade ak poznáte číslo filtra alebo len jeho časť, filter vyhľadáte v hľadať " kľúčové slová ".Ak sa Vami hľadaný filter na stránke nenachádza alebo ste si nie istý výberom, neváhajte nás kontaktovať na info linke 0908 123 103. Ďalej v našej ponuke nájdete motorové oleje ako aj iné oleje potrebné k výmenám a pravielným sarvisným prehliadkam za skutočne bezkonkurenčnú cenu. Kompletnú ponuku olejov nájdete v kategórii MOTOROVÉ OLEJE A MAZIVÁ

Filter

Katalóg výrobcov - v katalógoch výrobcov filtrov nájdete vhodné filtre, ako aj olejový filter pre Váš automobil od ponúkaných značiek výrobcov filtrov. Podľa vyhľadaného čísla následne nájdete filter na našej stránke.

 ​ 


NOVINKY a aktuálne informácie nájdete aj na našich stránkach Google plus Navštívte nás v Google+


Filter

Olejový filter

Nečistotami zanesený olejový filter znemožňuje prietok motorového oleja a zabranuje mazaniu, hrozí tak poškodenie motora.

Vzduchový filter

Špinou zanesený vzduchový filter bráni prietoku vzduchu do motora, čo znížuje výkon a zvýšuje spotrebu paliva.

Palivový filter

Starý a zanesený palivový filter znemožňuje prietok paliva palivovým systémom, prísun paliva, následne klesá výkon motora.

Kabínový filter

Znečistený a starý kabínový filter spôsobuje zápach a nadmerné zahmlievanie okien, nedochádza k prísunu čistého vzduchu.


Vhodný olejový filter, vzduchový filter, palivový filter, kabínový filter vyhľadajte v module podľa značky a typu automobilu